KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10471268
nr 1047 1268
Akvarell
James Duncan, signerad. 1974, 48x63
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:21:32
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr